Woningen in postcodegebied 2518PM

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2518PM.

Woensdag 26 juni 2024

Woning Joseph Ledelstraat 2C Den Haag

Het adres van deze woning is Joseph Ledelstraat 2C te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.

Maandag 5 juni 2023

Woning Joseph Ledelstraat 2B Den Haag

Het adres van deze woning uit 1912 is Joseph Ledelstraat 2B te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 83m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 389.500.

Zondag 8 januari 2023

Woning Joseph Ledelstraat 4B Den Haag

Het adres van deze woning uit 1912 is Joseph Ledelstraat 4B te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 79m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 400.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Rond de Energiecentrale

Instellen

Buurten in Regentessekwartier

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement