Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2596VH.
Het adres van deze woning uit 1932 is Paul Gabriëlstraat 90 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 144m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 745.000.
Het adres van deze woning uit 1932 is Paul Gabriëlstraat 112 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 133m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 700.000.
Het adres van deze woning uit 1930 is Paul Gabriëlstraat 94 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 164m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 599.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Van Hoytemastraat en omgeving
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG