Woningen in postcodegebied 2597GE

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 2597GE.

Vrijdag 17 januari 2025

Woning Cees Laseurlaan 211 Den Haag

Het adres van deze woning is Cees Laseurlaan 211 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 67m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.

Zaterdag 24 maart 2018

Woning Cees Laseurlaan 231 Den Haag

Het adres van deze woning uit 1975 is Cees Laseurlaan 231 te Den Haag. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Duinzigt

Instellen

Buurten in Benoordenhout

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement