Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 3134JC.
Het adres van deze woning uit 1953 is Delftseveerweg 1D te Vlaardingen. Het pand heeft een oppervlakte van 57m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Het adres van deze woning uit 1955 is Delftseveerweg 11D te Vlaardingen. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 125.000.
Het adres van deze woning uit 1953 is Delftseveerweg 3d te Vlaardingen. Het pand heeft een oppervlakte van 67m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 219.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hofbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG