Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 3311EV.
Het adres van deze woning is Wijnbrug 5F te Dordrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 45m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 249.000.
Het adres van deze woning uit 2015 is Wijnbrug 5B te Dordrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 55m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
Het adres van deze woning is Wijnbrug 5G te Dordrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 56m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 249.000.
Het adres van deze woning uit 2015 is Wijnbrug 5D te Dordrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 45m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 245.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Grote Markt en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG