Woningen in postcodegebied 3315SE

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 3315SE.

Zondag 28 april 2024

Woning Van den Broek-erf 53 Dordrecht

Het adres van deze woning uit 1991 is Van den Broek-erf 53 te Dordrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 354m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 459.000.

Vrijdag 20 januari 2023

Woning Van den Broek-erf 51 Dordrecht

Het adres van deze woning uit 1991 is Van den Broek-erf 51 te Dordrecht. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 306m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 430.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Van den Broek-erf en omgeving

Instellen

Buurten in Stadspolders

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement