Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 3451EJ.
Het adres van deze woning uit 1968 is Louis Pasteurlaan 18 te Vleuten. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 155m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 565.000.
Het adres van deze garage is Louis Pasteurlaan 9G1 te Vleuten. Het pand heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van deze garage is € 40.000.
Het adres van deze woning uit 1970 is Louis Pasteurlaan 20 te Vleuten. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 235m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vleuten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG