Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 3751GD.
Het adres van deze woning uit 1970 is Nicolaas Beetsstraat 10 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 280m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 529.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Nicolaas Beetsstraat 13 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 138m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 272.500.
Het adres van deze woning uit 1965 is Nicolaas Beetsstraat 22 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 201m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 262.500.
Het adres van deze woning is Nicolaas Beetsstraat 1 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 150m² en een perceeloppervlakte van 262m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 379.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bunschoten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG