Woningen in postcodegebied 3752DB

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 3752DB.

Zondag 20 oktober 2024

Woning Groen van Prinsterersingel 4 Bunschoten-Spakenburg

Het adres van deze woning uit 1968 is Groen van Prinsterersingel 4 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 112m² en een perceeloppervlakte van 255m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.

Dinsdag 18 februari 2020

Woning Groen van Prinsterersingel 11 Bunschoten-Spakenburg

Het adres van deze woning uit 1966 is Groen van Prinsterersingel 11 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 229m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.

Woensdag 29 maart 2017

Woning Groen van Prinsterersingel 20 Bunschoten-Spakenburg

Het adres van deze woning uit 1968 is Groen van Prinsterersingel 20 te Bunschoten-Spakenburg. Het pand heeft een oppervlakte van 137m² en een perceeloppervlakte van 224m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 429.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Broerswetering

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement