Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 3824DG.
Het adres van deze woning uit 1995 is De Laatste Stuiver 1 te Amersfoort. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 136m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 500.000.
Het adres van deze woning uit 1995 is De Laatste Stuiver 9 te Amersfoort. Het pand heeft een oppervlakte van 113m² en een perceeloppervlakte van 146m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stadskwartier
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG