Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 3945CC.
Het adres van deze woning uit 1963 is Burgemeester van Beeck Calkoenstraat 1 te Cothen. Het pand heeft een oppervlakte van 90m² en een perceeloppervlakte van 337m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Het adres van deze woning is Burgemeester van Beeck Calkoenstraat 25 te Cothen. Het pand heeft een oppervlakte van 142m² en een perceeloppervlakte van 273m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 474.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Cothen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG