Woningen in postcodegebied 3981CV

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 3981CV.

Donderdag 6 april 2017

Woning Arie van de Heuvelstraat 20 Bunnik

Het adres van deze woning uit 1963 is Arie van de Heuvelstraat 20 te Bunnik. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 205m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.

Zondag 8 november 2015

Woning Arie van de Heuvelstraat 26 Bunnik

Het adres van deze woning is Arie van de Heuvelstraat 26 te Bunnik. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 207m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bunnik

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement