Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 4043JD.
Het adres van deze woning uit 2001 is Lakemondsestraat 24 te Opheusden. Het pand heeft een oppervlakte van 304m² en een perceeloppervlakte van 11025m² en heeft 11 kamers kamers waarvan 8 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 825.000.
Het adres van deze woning is Lakemondsestraat 2 te Opheusden. Het pand heeft een oppervlakte van 168m² en een perceeloppervlakte van 670m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Opheusden
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG