Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 4128CG.
Het adres van deze woning uit 2012 is Wethouder J. de Jongstraat 16A te Lexmond. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 319.000.
Het adres van deze woning uit 2012 is Wethouder J. de Jongstraat 18A te Lexmond. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Het adres van deze woning uit 2011 is Wethouder J. de Jongstraat 14 te Lexmond. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 195.000.
Het adres van deze woning uit 2012 is Wethouder J. de Jongstraat 16 te Lexmond. Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lexmond Kern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG