Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 4233EJ.
Het adres van deze woning is J.W. van Puttestraat 35 te Ameide. Het pand heeft een oppervlakte van 193m² en een perceeloppervlakte van 720m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 650.000.
Het adres van deze woning uit 1987 is Lange Bogerd 20 te Ameide. Het pand heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Het adres van deze woning uit 1913 is J.W. van Puttestraat 37 te Ameide. Het pand heeft een oppervlakte van 200m² en een perceeloppervlakte van 821m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ameide Kern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG