Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 4384MD.
Het adres van deze woning uit 1977 is Leharlaan 2 te Vlissingen. Het pand heeft een oppervlakte van 154m² en een perceeloppervlakte van 619m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 698.000.
Het adres van deze woning uit 1977 is Leharlaan 11 te Vlissingen. Het pand heeft een oppervlakte van 191m² en een perceeloppervlakte van 828m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 8 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 598.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Paauwenburg West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG