Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 4463JK.
Het adres van deze woning uit 1990 is Indira Gandhilaan 77 te Goes. Het pand heeft een oppervlakte van 98m² en een perceeloppervlakte van 245m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 400.000.
Het adres van deze woning uit 1989 is Indira Gandhilaan 91 te Goes. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en een perceeloppervlakte van 250m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 379.000.
Het adres van deze woning is Indira Gandhilaan 53 te Goes. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 245m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Goes-Noordwest
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG