Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 4576CP.
Het adres van deze woning uit 1940 is Matthijsstraat 16 te Koewacht. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 3585m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 339.000.
Het adres van deze woning is Matthijsstraat 12 te Koewacht. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 1570m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buitengebied Koewacht
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG