Woningen in postcodegebied 5025ZD

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5025ZD.

Zondag 14 oktober 2018

Woning Karel Doormanlaan 7 Tilburg

Het adres van deze woning uit 1957 is Karel Doormanlaan 7 te Tilburg. Het pand heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.000.

Maandag 13 maart 2017

Woning Karel Doormanlaan 25 Tilburg

Het adres van deze woning uit 1955 is Karel Doormanlaan 25 te Tilburg. Het pand heeft een oppervlakte van 158m² en een perceeloppervlakte van 194m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.

Vrijdag 5 april 2013

Woning Karel Doormanlaan 9 Tilburg

Het adres van deze woning uit 1957 is Karel Doormanlaan 9 te Tilburg. Het pand heeft een oppervlakte van 143m² en een perceeloppervlakte van 164m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 498.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Staatsliedenbuurt Oost

Instellen

Buurten in Korvel

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement