Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5046HP.
Het adres van deze woning uit 1905 is Dr. Nolensstraat 7 te Tilburg. Het pand heeft een oppervlakte van 83m² en een perceeloppervlakte van 78m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Het adres van deze woning uit 1997 is Dr. Nolensstraat 19 te Tilburg. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 117m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Het adres van deze woning uit 1997 is Dr. Nolensstraat 21 te Tilburg. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 116m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 215.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Pastorieklamp West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG