Woningen in postcodegebied 5143AR

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5143AR.

Vrijdag 16 mei 2025

Woning Azaleahof 8 Waalwijk

Het adres van deze woning uit 1968 is Azaleahof 8 te Waalwijk. Het pand heeft een oppervlakte van 139m² en een perceeloppervlakte van 136m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.

Dinsdag 3 mei 2022

Woning Azaleahof 22 Waalwijk

Het adres van deze woning uit 1968 is Azaleahof 22 te Waalwijk. Het pand heeft een oppervlakte van 139m² en een perceeloppervlakte van 132m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bloemenoord

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement