Woningen in postcodegebied 5144TE

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5144TE.

Zaterdag 7 juli 2018

Woning Franz Lehárpark 12 Waalwijk

Het adres van deze woning uit 1973 is Franz Lehárpark 12 te Waalwijk. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en een perceeloppervlakte van 159m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 169.000.

Zaterdag 13 januari 2018

Woning Franz Leh&# 2 Waalwijk

Het adres van deze woning uit 1973 is Franz Leh&# 2 te Waalwijk. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 165m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 219.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zanddonk

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement