Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5258BH.
Het adres van deze woning uit 1962 is Burgemeester Godschalxplein 2 te Berlicum. Het pand heeft een oppervlakte van 141m² en een perceeloppervlakte van 391m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 487.500.
Het adres van deze woning is Burgemeester Godschalxplein 4 te Berlicum. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 393m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Het adres van deze woning uit 1962 is Burgemeester Godschalxplein 8 te Berlicum. Het pand heeft een oppervlakte van 157m² en een perceeloppervlakte van 873m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Berlicum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG