Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5481CB.
Het adres van deze woning uit 1964 is Harry Jansenlaan 15 te Schijndel. Het pand heeft een oppervlakte van 129m² en een perceeloppervlakte van 270m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 410.000.
Het adres van deze woning is Harry Jansenlaan 1d te Schijndel. Het pand heeft een oppervlakte van 151m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schijndel Centrum 4
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG