Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5521EA.
Het adres van deze woning uit 1973 is Lindehof N 15 te Eersel. Het pand heeft een oppervlakte van 260m² en een perceeloppervlakte van 984m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 695.000.
Het adres van deze woning uit 1973 is Lindehof N 15 te Eersel. Het pand heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 745.000.
Het adres van deze woning uit 1969 is Lindehof N 1 te Eersel. Het pand heeft een oppervlakte van 185m² en een perceeloppervlakte van 870m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eersel-kom en Lindeakkers
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG