Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5632DD.
Het adres van deze woning uit 1976 is Orionstraat 12 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 125m² en een perceeloppervlakte van 198m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
Het adres van deze woning uit 1980 is Orionstraat 22 te Eindhoven. Het pand heeft een oppervlakte van 353m² en een perceeloppervlakte van 615m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 725.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eckart
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG