Woningen in postcodegebied 5667AH

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5667AH.

Vrijdag 13 oktober 2023

Woning Linze 24a Geldrop

Het adres van deze woning uit 1988 is Linze 24a te Geldrop. Het pand heeft een oppervlakte van 152m² en een perceeloppervlakte van 225m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.

Dinsdag 5 november 2019

Woning Linze 32 Geldrop

Het adres van deze woning uit 1963 is Linze 32 te Geldrop. Het pand heeft een oppervlakte van 136m² en een perceeloppervlakte van 190m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Braakhuizen-Noord

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement