Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5667AH.
Het adres van deze woning uit 1988 is Linze 24a te Geldrop. Het pand heeft een oppervlakte van 152m² en een perceeloppervlakte van 225m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
Het adres van deze woning uit 1963 is Linze 32 te Geldrop. Het pand heeft een oppervlakte van 136m² en een perceeloppervlakte van 190m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Braakhuizen-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG