Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5753GW.
Het adres van deze woning uit 1947 is Potbosstraat 6 te Deurne. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en een perceeloppervlakte van 408m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 335.000.
Het adres van deze woning uit 1947 is Potbosstraat 4 te Deurne. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en een perceeloppervlakte van 421m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.000.
Het adres van deze woning uit 1947 is Potbosstraat 10 te DEURNE. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 413m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 384.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sint Jozefparochie
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG