Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 5975AP.
Het adres van deze woning uit 2007 is Pastoor Vullinghsstraat 37 te Sevenum. Het pand heeft een oppervlakte van 147m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Het adres van deze woning uit 2007 is Pastoor Vullinghsstraat 41 te Sevenum. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 440.000.
Het adres van deze woning uit 2004 is Pastoor Vullinghsstraat 17 te Sevenum. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sevenum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG