Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 6223CA.
Het adres van deze woning uit 1965 is Adam van Harenstraat 11 te Maastricht. Het pand heeft een oppervlakte van 180m² en een perceeloppervlakte van 337m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Het adres van deze woning uit 1978 is Adam van Harenstraat 25 te Maastricht. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 253m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Borgharen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG