Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 6415PX.
Het adres van deze woning uit 1976 is Schandelerboord 13D te Heerlen. Het pand heeft een oppervlakte van 59m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 135.000.
Het adres van deze woning uit 1976 is Schandelerboord 11B te HEERLEN. Het pand heeft een oppervlakte van 58m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 125.000.
Het adres van deze woning uit 1976 is Schandelerboord 9E te Heerlen. Het pand heeft een oppervlakte van 56m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 125.000.
Het adres van deze woning uit 1976 is Schandelerboord 13c te Heerlen. Het pand heeft een oppervlakte van 58m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 115.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Burettestraat en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG