Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 6542PK.
Het adres van deze woning uit 1911 is Nieuwe Nonnendaalseweg 76 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en een perceeloppervlakte van 109m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 235.000.
Het adres van deze woning uit 1911 is Nieuwe Nonnendaalseweg 74 te Nijmegen. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en een perceeloppervlakte van 110m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 185.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wolfskuil
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG