Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 6986AR.
Het adres van deze woning uit 1972 is Prinses Margrietlaan 55 te Angerlo. Het pand heeft een oppervlakte van 106m² en een perceeloppervlakte van 155m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Het adres van deze woning uit 1972 is Prinses Margrietlaan 71 te Angerlo. Het pand heeft een oppervlakte van 113m² en een perceeloppervlakte van 160m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 169.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Angerlo
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG