Woningen in postcodegebied 6988AL

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 6988AL.

Maandag 7 juli 2025

Woning Ds J A Visserstraat 48 Lathum

Het adres van deze woning is Ds J A Visserstraat 48 te Lathum. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 717m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.

Donderdag 14 juni 2018

Woning Ds J A Visserstraat 56 Lathum

Het adres van deze woning uit 1969 is Ds J A Visserstraat 56 te Lathum. Het pand heeft een oppervlakte van 171m² en een perceeloppervlakte van 432m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.

Woensdag 9 mei 2018

Woning Ds J A Visserstraat 54 Lathum

Het adres van deze woning uit 1969 is Ds J A Visserstraat 54 te Lathum. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 450m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.500.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lathum

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement