Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7006TL.
Het adres van deze woning uit 1994 is Venkelveld 44 te Doetinchem. Het pand heeft een oppervlakte van 139m² en een perceeloppervlakte van 282m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 459.000.
Het adres van deze woning uit 1993 is Venkelveld 4 te Doetinchem. Het pand heeft een oppervlakte van 160m² en een perceeloppervlakte van 285m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 500.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Huet fase 6 + 7
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG