Woningen in postcodegebied 7006VG

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7006VG.

Woensdag 28 augustus 2024

Woning Marjoleinveld 22 Doetinchem

Het adres van deze woning uit 1992 is Marjoleinveld 22 te Doetinchem. Het pand heeft een oppervlakte van 151m² en een perceeloppervlakte van 400m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 499.000.

Woensdag 29 november 2023

Woning Marjoleinveld 16 Doetinchem

Het adres van deze woning uit 1990 is Marjoleinveld 16 te Doetinchem. Het pand heeft een oppervlakte van 135m² en een perceeloppervlakte van 396m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Huet fase 6 + 7

Instellen

Buurten in Wijk 06

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement