Woningen in postcodegebied 7007GB

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7007GB.

Zaterdag 20 mei 2023

Woning Vancouverstraat 24 Doetinchem

Het adres van deze woning uit 1933 is Vancouverstraat 24 te Doetinchem. Het pand heeft een oppervlakte van 159m² en een perceeloppervlakte van 530m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.

Zondag 18 september 2022

Woning Vancouverstraat 22 Doetinchem

Het adres van deze woning uit 1991 is Vancouverstraat 22 te Doetinchem. Het pand heeft een oppervlakte van 178m² en een perceeloppervlakte van 772m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 639.000.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Hoop-Zuid

Instellen

Buurten in Wijk 07

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement