Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7339AB.
Het adres van deze woning uit 1988 is Richtersweg 36 te Ugchelen. Het pand heeft een oppervlakte van 143m² en een perceeloppervlakte van 518m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 695.000.
Het adres van deze woning uit 1929 is Richtersweg 44 te Ugchelen. Het pand heeft een oppervlakte van 146m² en een perceeloppervlakte van 650m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 539.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ugchelen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG