Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7576BC.
Het adres van deze woning uit 1968 is Mr. G.J. ter Kuilestraat 6 te Oldenzaal. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 133m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 249.000.
Het adres van deze woning uit 1969 is Mr. G.J. ter Kuilestraat 14 te Oldenzaal. Het pand heeft een oppervlakte van 96m² en een perceeloppervlakte van 133m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.000.
Het adres van deze woning uit 1970 is Mr. G.J. ter Kuilestraat 7 te Oldenzaal. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 256m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 430.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Thij
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG