Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7604HB.
Het adres van deze woning uit 1968 is Mahlerstraat 15 te Almelo. Het pand heeft een oppervlakte van 98m² en een perceeloppervlakte van 123m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Het adres van deze woning uit 1968 is Mahlerstraat 5 te Almelo. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 122m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 212.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Aalderinkshoek Zuidwest
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG