Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7635LW.
Het adres van deze woning uit 1976 is Pastoor Brandtsstraat 10 te Lattrop-Breklenkamp. Het pand heeft een oppervlakte van 148m² en een perceeloppervlakte van 252m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 389.000.
Het adres van deze woning uit 1966 is Pastoor Brandtsstraat 7 te Lattrop-Breklenkamp. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 530m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 549.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lattrop kern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG