Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7641CM.
Het adres van deze woning uit 1969 is Begoniastraat 29 te Wierden. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 219m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 195.000.
Het adres van deze woning uit 1969 is Begoniastraat 5 te Wierden. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 162m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 175.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wierden-Oost
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG