Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7679TP.
Het adres van deze woning uit 1974 is Steenstraat 20 te Langeveen. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en een perceeloppervlakte van 151m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 249.000.
Het adres van deze woning uit 1974 is Steenstraat 18 te Langeveen. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 150m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 195.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Langeveen kern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG