Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7681AG.
Het adres van deze woning uit 1950 is Koningin Beatrixlaan 7 te Vroomshoop. Het pand heeft een oppervlakte van 122m² en een perceeloppervlakte van 455m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 275.000.
Het adres van deze woning uit 1960 is Koningin Beatrixlaan 6a te Vroomshoop. Het pand heeft een oppervlakte van 121m² en een perceeloppervlakte van 325m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.500.
Het adres van deze woning uit 1960 is Koningin Beatrixlaan 2 te Vroomshoop. Het pand heeft een oppervlakte van 162m² en een perceeloppervlakte van 554m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vroomshoop-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG