Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7711JC.
Het adres van deze woning uit 1965 is Burg.van Höevellstraat 6 te Nieuwleusen. Het pand heeft een oppervlakte van 92m² en een perceeloppervlakte van 268m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Het adres van deze woning uit 1964 is Burg.van Höevellstraat 20 te Nieuwleusen. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 260m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 317.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Burg.van Höevellstraat 3 te Nieuwleusen. Het pand heeft een oppervlakte van 75m² en een perceeloppervlakte van 275m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 310.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nieuwleusen Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG