Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 7823LP.
Het adres van deze woning uit 1972 is Laan van het Kwekebos 346 te Emmen. Het pand heeft een oppervlakte van 283m² en een perceeloppervlakte van 892m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 625.000.
Het adres van deze woning uit 1972 is Laan van het Kwekebos 328 te Emmen. Het pand heeft een oppervlakte van 172m² en een perceeloppervlakte van 773m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 517.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Emmerhout
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG