Woningen in postcodegebied 8411RC

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 8411RC.

Zondag 19 november 2017

Woning Wolfsklauw 8 Jubbega

Het adres van deze woning uit 1997 is Wolfsklauw 8 te Jubbega. Het pand heeft een oppervlakte van 158m² en een perceeloppervlakte van 509m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 329.000.

Dinsdag 22 augustus 2017

Woning Wolfsklauw 15 Jubbega

Het adres van deze woning uit 1998 is Wolfsklauw 15 te Jubbega. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 497m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.500.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Jubbega

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement