Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 8471DS.
Het adres van deze woning uit 1954 is Lijsterstraat 52 te Wolvega. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 405m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 385.000.
Het adres van deze woning uit 1952 is Lijsterstraat 54 te Wolvega. Het pand heeft een oppervlakte van 160m² en een perceeloppervlakte van 442m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 235.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wolvega
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG