Woningen in postcodegebied 8604AD

Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 8604AD.

Vrijdag 8 november 2024

Woning Bordine 6 Sneek

Het adres van deze woning uit 1974 is Bordine 6 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 127m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 359.500.

Zaterdag 7 juli 2018

Woning Bordine 36 Sneek

Het adres van deze woning uit 1970 is Bordine 36 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 150m² en een perceeloppervlakte van 254m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 297.500.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stadsfenne

Instellen

Buurten in Sneek

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement