Benieuwd hoe de woning van je buren er vanbinnen uitziet? Zoek dan hun woning op en kom alles te weten, van de waarde van de woning tot de indeling en inrichting. Hieronder vind je alle gevonden woningen in postcodegebied 8801JR.
Het adres van deze woning uit 1913 is Anna Maria van Schurmansingel 45 te Franeker. Het pand heeft een oppervlakte van 155m² en een perceeloppervlakte van 240m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 1900 is Anna Maria van Schurmansingel 37 te FRANEKER. Het pand heeft een oppervlakte van 162m² en een perceeloppervlakte van 332m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
Het adres van deze woning uit 1910 is Anna Maria van Schurmansingel 31 te Franeker. Het pand heeft een oppervlakte van 106m² en een perceeloppervlakte van 617m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 317.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stationsbuurt, oostelijk en zuidelijk industrieterrein
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG